Peyzaj Çalışması

16.06.2023

Orta refüjlerde peyzaj çalışması yapılacak

Kırklareli Belediye Başkanlığı Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Ord. Prof. Mazhar Osman Usman Caddesi ve Waldorf Caddesi ile Fahri Kasapoğlu Caddesi kesişim noktasına kadar (Edirne kavşağından Kapalı Pazar Yeri başlangıcı) uzanan orta refüj üzerinde 3 aşamadan oluşan bordür dizimi ve peyzaj çalışması başlattı. Bu çerçevede güzergahta yapısal ve bitkisel çalışmaların hayata geçeceği ve refüjün daha estetik bir görünüme kavuşturulacağı dile getirildi.

5 Haziran ve 5 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek çalışmalar dolayısıyla, belirtilen süre boyunca yolun kısmen daraltılacağı, işin planlanan süreden erken bitmesi durumunda ise normal trafik akışına dönüleceği kaydedildi.

Çalışmaların 3 etaptan oluştuğunun vurgulandığı açıklamada, ilk etapta Edirne kavşağından Sungurbey Caddesi’ne kadar olan kısımda çalışma süresince yolun kısmen daraltılacağı, uygulamanın tamamlanmasının ardından ikinci etaba geçileceği ifade edildi. Bu sayede trafik akışının etkilenmesinin de önüne geçileceğinin bilgisi verildi.

 

Online Hizmetler

Hizmetlerimizden dünyanın herhangi bir noktasından yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizleri Dinliyoruz

Fikirleriniz bizim için değerli,Lütfen her konuda bize yazın.