Kaybettiklerimiz

T.C. Kırklareli Valiliği İl Umumi Hıfzısıhha Kurulunun 20.10.2020 tarihli ve 2020/123 sayılı kararı gereğince,

Çin Halk Cumhuriyeti'nin Wuhan Kentinde başlayarak tüm dünyayı tehdit etmeye devam eden ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından PANDEMİ olarak nitelendirilen Koronavirüs (Covid-19) salgınından ülkemizi ve vatandaşımızı korumak ve salgının yayılmasını engellemek için İl Umumi Hıfzısıhha Kurulu, 1593 sayılı Umumi Hıfzısıhha Kanununun 26. maddesine istinaden toplanmış olup mezkur kanunun 27. ve 72. maddeleri kapsamında; vefat eden vatandaşların salalarında - mevtanın kimlik bilgisi dışında- defin günü, defin yeri ve saati konusunda ayrıntılı bilgi verilmemesine, gerek Belediye Başkanlıkları, gerekse Müftülüklerce ölümlerle ilgili anons ve duyuru yapılmamasına karar verilmiştir.20.10.2020

Karahıdır mahallesi sakinlerinden iş bankası emeklisi Ayten Yılmaz’ın eşi,Zehra Tan,Nermin Tan,Nurten Çetin ve Gürcan Çetin’in enişteleri,emekli mimar-mühendis HÜSNÜ YILMAZ vefat etmiştir.HÜSNÜ YILMAZ’IN cenazesi bugün saat 11:30da şehir mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

19.10.2020

Akalar mahallesi sakinlerinden merhum Recep Koçtürk’ün eşi, Tansel, Göksel, Levent Koçtürk’ün anneleri HATİCE KOÇTÜRK vefat etmiştir.HATİCE KOÇTÜRK’ÜN cenazesi bugün saat 12:00da şehir mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

16.10.2020

Doğu Mahallesi sakinlerinden, merhum Orhan Göçmez’in eşi,Hanife Gömlekli’nin annesi, Özgür Gömlekli’nin kayınvalidesi,Necdet- Cevdet ve Nazmi Özdağ’ın kardeşi,Bengül Gülbiz, Perihan Kahya ve Feride Kahya’nın ablası Eriklice Köyü sakini Tunagül Göçmez vefat etmiştir. Tunagül Göçmez’in cenazesi bugün saat 16.00’te Şehir Mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyrulur.

15.10.2020

Yayla Mahallesi sakinlerinden merhum şoför Eyüp Kan’ın eşi Mahmude Kan vefat etmiştir. Mahmude Kan’ın cenazesi bugün saat 13.00’de Şehir Mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyrulur.

15.10.2020

Bademlik Mahallesi sakinlerinden Hanife Türk’ün eşi, Erol Türk, Elmaziye Yılmaz ve Sevdiye Taş’ın babası, Veli Yılmaz’ın kayınpederi Ali Türk vefat etmiştir. Ali Türk’ün cenazesi bugün saat 12.00’de Şehir Mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyrulur.

14.10.2020

Erikler Köyü sakinlerinden, Şükrü Kahraman’ın oğlu, ŞÜKRÜ KAHRAMAN vefat etmiştir. ŞÜKRÜ KAHRAMAN’ ın cenazesi bugün saat: 11.00’ de Erikler Köyünde defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

14.10.2020


Kuzulu Köyü sakinlerinden, Minibüsçü Mehmet Balkan’ın Eşi, Rıdvan, İrfan, Gökhan Balkan’ın anneleri, Mahmut, Salih, Cemil, Merhum Faik Okumuş’ un kardeşleri, NAFİYE BALKAN vefat etmiştir. NAFİYE BALKAN’ın cenazesi bugün saat: 11.00’ de Kuzulu Köyünde defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

09.10.2020

Geçit ağzı köyü sakinlerinden Mehmet ve Saadet Ertopun oğlu,Türkan,Halit,Ali İhsan ve Mustafa Ertopun kardeşleri MURAT ERTOP vefat etmiştir.MURAT ERTOP’UN cenazesi bugün saat 16:00da geçit ağzı köyü mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

09.10.2020

Karakaç köyü halkından,bademlik mahallesi sakinlerinden İstiklal Orta Okulu Öğretmeni Hüseyin Keçici’nin annesi,İmam Hatip Ortaokul Öğretmeni Nilüfer Keçici’nin kayınvalidesi,öğretmen Özgür Keçici’nin annesi,Pınar Keçici’nin kayınvalidesi,DSİ emekli İbrahim Kala,merhum Mustafa Kala ve Nezihe Güleş’in kardeşeleri,Hamdi Helvacıoğlu İlkokulundan emekli,MET-KO yönetim kurulu üyesi Zayim Keçici’nin eşi SEMRA KEÇİCİ vefat etmiştir.SEMRA KEÇİCİ’NİN cenazesi bugün saat 12:00da şehir mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

09.10.2020

Karakaş mahallesi sakinlerinden Gülfiye Razgatlı’nın eşi,Pınar Razgatlı Sarı ve belediyemiz personeli Irmak Razgatlı’nın babası,önceki dönem Belediye Başkanı Cavit Çağlayan’ın eniştesi, Kırklareli’nin eski esnaflarından ambarcı ABDULLAH RAZGATLI vefat etmiştir.ABDULLAH RAZGATLI’NIN cenazesi bugün saat 12:00da şehir mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

05.10.2020

Pınar mahallesi sakinlerinden Kırklareli esnaflarından Emre Demirbaş ve Esra Korkmaz’ın babası,Kadriye Demirbaş’ın eşi MENNAN DEMİRBAŞ vefat etmiştir.MENNAN DEMİRBAŞ’IN cenazesi bugün saat 16:00da şehir mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

02.10.2020

Karacaibrahim Mahallesi Sakinlerinden, Çarşı Esnaflarından Erol Özlek’in eşi, Hakan, Melek, Özkan ve Ayşenur Özlek’in anneleri, Kırklareli Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünden Emekli Hasan Gogoların ablası, TURCAN ÖZLEK vefat etmiştir. TURCAN ÖZLEK’ in cenazesi bugün saat: 15.00’ de Şehir Mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

02.10.2020

Karacaibrahim Mahallesi Sakinlerinden, Çarşı Esnaflarından Erol Özlek’in eşi, Hakan, Melek, Özkan ve Ayşenur Özlek’in anneleri, TURCAN ÖZLEK vefat etmiştir. TURCAN ÖZLEK’ in cenazesi bugün saat: 15.00’ de Şehir Mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

02.10.2020

Merhum Ömer Şen ve Fethiye Şen’in oğulları, Tolga Şen’in babası, Sanayi esnaflarımızdan Hikmet Şen ve Nuran Sezen’in Abileri, Eski Belediye Çalışanlarından NİHAT ŞEN vefat etmiştir. NİHAT ŞEN’ in cenazesi bugün saat: 11.00’ de Karahıdır Mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

01.10.2020

Karakaş mahallesi sakinlerinden Bilgi Koçbay’ın eşi, emekli gardiyan Ufuk Koçbay ve Funda Koçbay’ın babaları RECEP KOÇBAY vefat etmiştir.RECEP KOÇBAY’IN cenazesi bugün saat 14:00'da şehir mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.


01.10.2020

Üsküp köyü Mehmet Çavuş mahallesi sakinlerinden İdris Şehir’in oğlu,Necibe Şehir’in eşi,Serdar,Serkan,Volkan Şehir’in babaları,merhum Osman Şehir,merhum Şükran Özdağı,Emin,Hasan,Nevzat,İbrahim Şehir,Hafize Üstün,Saniye Sağlam’ın kardeşleri HÜSEYİN ŞEHİR vefat etmiştir.HÜSEYİN ŞEHİR cenazesi bugün saat 12:00'da Üsküp köy mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

01.10.2020

Karakaş mahallesi sakinlerinden merhum köfteci Remzi Kurtişoğlu’nun eşi,Kadriye Baran’ın ve Cengiz Kurtişoğlu’nun anneleri SERVET KURTİŞOĞLU vefat etmiştir.SERVET KURTİŞOĞLU’NUN cenazesi bugün saat 15:0'da şehir mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

01.10.2020

Kocahıdır mahallesi sakinlerinden Sabiye Noiç’in eşi,Gülümser Doğan,Nursel Çelikkaya,Nuray Noiç Yılmaz’ın babaları,Hüseyin,Ali,Yaşar,Muammer Noiç’in kardeşleri,Şaban Doğan,Engin Çelikkaya,Emre Yılmaz’ın kayınpederi HACI REMZİ NOİÇ vefat etmiştir.HACI REMZİ NOİÇ’İN cenazesi bugün saat 12:00'da şehir mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

30.09.2020

Asilbeyli köyü sakinlerinden Huriye Gürpınar’ın eşi; Zuhal, Necip ve Nejat Gürpınar’ın babası; Devlet Su İşlerinden emekli Hüseyin Güler’in kayınpederi Ahmet Gürpınar vefat etmiştir. Ahmet Gürpınar’ın cenazesi bugün ikindi namazının ardından köy mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyrulur.


30.09.2020

Karacaibrahim mahallesi sakinlerinden Trakya Birlikten emekli genel müdür yardımcısı Fiknat Selim Kanlıgöl’ün oğlu,Muradiye Kanlıgöl’ün eşi Serdar Serhat Esin Kanlıgöl ve Ebru Tarık Tekkeş’in babaları SALİM KANLIGÖL vefat etmiştir.SALİM KANLIGÖL’ÜN cenazesi bugün saat 15:00'da şehir mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

29.09.2020

Kofçaz Kocatarla köyü sakinlerinden, Hüseyin, Ahmet, Hikmet, Cevahir, vE Gülafer Tokmak’ ın babaları, SÜLEYMAN TOKMAK vefat etmiştir. SÜLEYMAN TOKMAK’ ın cenazesi bugün saat: 15.00’ de Kofçaz Kocatarla köyünde defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

29.09.2020

Elmacık köyü sakinlerinden merhum Koca Mustafa Uygun’un eşi ,Hafize Sezgin, Kaniye Vurucu,Zehra Yazar ,Nejla Öztürk ve Bekir Uygun’un anneleri ZÜHRE UYGUN vefat etmiştir.ZÜHRE UYGUN’UN cenazesi bugün saat 15:00'de elmacık köyü mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

28.09.2020

Akalar Mahallesi sakinlerinden, Karadere Köyü Eşrafından, Merhum Ayşe Burak’ın eşi, Merhum Şefika Avcı, Ahmet Burak, Rıdvan Burak, Nazife Durmaz, Müzeyyen Oral, Münevver Kaçmaz’ ın Babaları, MEHMET BURAK vefat etmiştir. MEHMET BURAK’ ın cenazesi bugün saat: 15.00’de Şehir Mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur. 

 

Online Hizmetler

Hizmetlerimizden dünyanın herhangi bir noktasından yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizleri Dinliyoruz

Fikirleriniz bizim için değerli,Lütfen her konuda bize yazın.