Duyurular

Duyurular

Memurları Kapsayan Toplu Sözleşme İmzalandı

16.12.2020

Kırklareli Belediyesi ile Tüm Yerel Sen arasında 190 memuru kapsayan toplu sözleşme imzalandı.

İmzalanan toplu sözleşme törenine Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Tüm Yerel Sen Genel Başkanı Tamer Yiğit Güler, Genel Sekreter Arap Mucur, Mali Sekreter Çetin Saygı, Tüm Yerel Sen Kırklareli Şube Başkanı Salih Canbaz katıldı.

Kırklareli Belediyesi bünyesinde görev yapan 190memuru kapsayan sözleşmenin hayırlı olmasını dileyen Başkan Kesimoğlu ‘’ Geçtiğimiz günlerde diğer işçi arkadaşlarımızın haklarını güvence altına alan toplu sözleşmeye imza atmıştık. Şimdi ise memur arkadaşlarımızın sözleşmesini imzalıyoruz. Emekçilerimizin alın teri kurumadan haklarını almaları için çalışıyor ve bu duruma önem veriyoruz. Herkese hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.

Yerel Sen Genel Başkanı Tamer Yiğit Güler’de Kırklareli Belediyesi’nde örgütlü olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek ‘’ Sayın Belediye Başkanımız Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun emekçiye verdiği değeri her alanda görüyoruz. Gerçekten sayılı belediye başkanlarımızdan biri kendisi. O yüzden bu sözleşmede de ortak noktada buluşmamız bizleri çok memnun ve mutlu etti. Kendisine memur arkadaşlarımız adına teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

 

Online Hizmetler

Hizmetlerimizden dünyanın herhangi bir noktasından yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizleri Dinliyoruz

Fikirleriniz bizim için değerli,Lütfen her konuda bize yazın.