Minik Tenisçilerden Kesimoğlu’na Ziyaret

19.02.2021

Türkiye Tenis Federasyonu Başkanlığı’nın 2021 Yılı Faaliyet Programında yer alan 9-10 Yaş Kupası Türkiye Serisi Tenis Turnuvası’nın sırasıyla Kocaeli ve İstanbul’da organize edilmesinin ardından, başarılı derecelerle Kırklareli’ne dönen minik sporcular, antrenörleri ve ebeveynleri ile birlikte, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’na bir ziyaret gerçekleştirdiler.

18 Mart Perşembe günü gerçekleşen ziyaret kapsamında, kortların minik temsilcileri içinde, 10 Yaş grubunda Emir Göçer, 9 Yaş grubunda Kaan Akkaya, Buğra Antar, Bige Vatansever ve Su Mandacı’nın yanı sıra, Kırklareli’ne iki birincilik ve altın madalya getiren 10 yaş grubunda Adnan Orcan ve 9 Yaş Grubunda Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun aynı zamanda küçük yeğeni de olan Toprak Selçuk’ta yer aldı.

Sporu hayatlarının bir parçası haline getiren minik konuklarının almış oldukları başarılı derecelerinden dolayı Kırklareli halkı adına gurur duyduğunu ifade eden Mehmet Siyam Kesimoğlu, okul yıllarında spor ile uğraştığını ve karşılaşmalara katıldığını konuklarıyla paylaştı. Gelecekte iyi bir sporcu olmanın yanı sıra, başarılı birer meslek sahibi bireyler olarak onları görmeyi dile getiren Kesimoğlu "Sevgili çocuklar, gelecekte başarılı olmak için sizlere üç öğüdüm var: İyi derecede yabancı bir dil öğrenin. Dört yıllık bir üniversite okuyun. Ve bizlere Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ne sonuna kadar sahip çıkın" sözlerini de ekledi.

Kesimoğlu, minik tenisçilerin başarılı çalışma disiplinini yürüten ve emek veren başta Antrenör Gülhan Akkaya olmak üzere, onları yetiştiren değerli ailelerini de tebrik ederek, bu anlamlı ziyaret için teşekkürlerini sundu.


Online Hizmetler

Hizmetlerimizden dünyanın herhangi bir noktasından yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizleri Dinliyoruz

Fikirleriniz bizim için değerli,Lütfen her konuda bize yazın.