Zabıt Müdürlüğü denetimlerine devam ediyor

22.11.2023

Zabıt Müdürlüğü denetimlerine devam ediyor

Kırklareli Belediyesi’ne bağlı Zabıt Müdürlüğü ekipleri, şehir genelindeki denetleme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 2023 yılının başından bu yana, 2089 işyerini denetleyen zabıta ekipleri, son 2 ayda ise 578 işyerinin denetimini gerçekleştirdi.

Kasım ayı içerisinde yapılan market denetimlerin de ise, son kullanma tarihi geçmiş ancak satışta olan ürünler tespit edilerek, sorumluları hakkında gerekli işlemler yapıldı.

Kırklareli halkının güvenliği ve sağlığı için 24 saat esaslı çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu; “Bizler yerel yönetim kurumu olarak, vatandaşlarımızın hiç birini ayırtetmeden, şeffaf, adil ve kolaylaştırıcı bir misyon ile hizmetimize devam etmekteyiz. Ancak yine onların sağlığı ve güvenliği için ne yapılması gerekiyorsa, orada da kimseye ayrıcalık tanımadan, kanunların gerektirdiklerini istisnasız uygularız. Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz, görevlerini titizlikle ve disiplin içerisinde ifa ediyorlar. Vatandaşlarımızın Kırklareli’nde mutlu olarak yaşamaya devam etmesi en büyük hedefimiz ve bu yolda, ilk günkü heyecanla çalışmayı sürdürüyoruz.” diye konuştu.

Online Hizmetler

Hizmetlerimizden dünyanın herhangi bir noktasından yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sizleri Dinliyoruz

Fikirleriniz bizim için değerli,Lütfen her konuda bize yazın.