Aramızdan Ayrılanlar

Vefat edenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dileriz.

28.05.2020

  Akalar Mahallesi Sakinlerinden Merhum Osman Ihnalı’nın eşi,Cüneyt, Cumhur, Emel ve Yavuz Ihnalı’nın  anneleri, SAMİYE IHNALI vefat etmiştir. SAMİYE IHNALI’nın cenazesi bugün Saat :15:00 ‘de şehir mezarlığında defnedilecektir.Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur

28.05.2020

 Karacaibrahim Mahallesi Sakinlerinden Merhum Hasan Basri Körpecik ve Sevim Körpecik’in oğlu,Sevim Körpecik,Çetin Körpecik ve Semra Karabıyık’ın ağabeyi, Çağrı Körpecik’in amcası, METİN KÖRPECİK vefat etmiştir.METİN KÖRPECİK cenazesi bugün Saat :15:00 ‘ de Burgaz Sokullu camiinden kaldırılıp Burgaz şehir mezarlığında defnedilecektir.Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

27.05.2020

Çağlayık Köyü Sakinlerinden  Enver, Ümit, Murat Özdemir ve Sema Ersoy,Meral Ersoy, Semra Çınar ve Selma Akçıl’ın Babaları,EKREM ÖZDEMİR vefat etmiştir. EKREM ÖZDEMİR ‘in cenazesi bugün çağlayık köyüne ikindi namazından sonra Çağlayık Köy mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

22.05.2020

Karacaibrahim Mahallesi Sakinlerinden, Emekli Öğretmen Merhum Lütfü Yavaş,Kerime ve Ahmet Rasim Yavaş’ın Kardeşleri,VECİHE DENİZ YAVAŞ vefat etmiştir. VECİHE DENİZ YAVAŞ ‘ın cenazesi bugün Saat :15:00 ‘ de şehir mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

03.04.2020

Merhum Kahveci Yaşar OLCAN’ın eşi Valilik Yazı İşleri Müdürü Serap OLCAN’ın ve Nevin Olcan’ın anneleri Selahattin EDİR, Ali EDİR, İsmail EDİR’in, Sevim ve Sevinç GENİŞOL’un ablaları Nermin OLCAN vefat etmiştir. Nermin OLCAN’ın cenazesi bugün saat: 15:00’da şehir mezarlığına defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

31.03.2020

Yayla Mahallesi sakinlerinden merhum belediyeden emekli zabıta memuru Ali SUYAR’ın kızı, pazarcı Nazif TİNGİL’in eşi, Fatma DAL’ın annesi Bayram DAL’ın kayınvalidesi, yağlı tohumlardan emekli Sevim TİNGİL vefat etmiştir.Cenazesi bugün saat: 15:00’da şehir mezarlığına defnedilecektir.Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

30.03.2020

Karakaş Mahallesi sakinlerinden Karahamzalı, eski elektrikçilerden Bekir ÇETİN vefat etmiştir. Bekir ÇETİN’in cenazesi bugün saat: 15:00’da şehir mezarlığında defnedilecektir.Dost ve Akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

30.03.202

Bademlik Mahallesi sakinlerinden Kırklareli eski saatçi esnaflarından Kenan Dönmezer’in eşi, Ayten Öztimur, Serpil Kaymaz, Gülten Önes’in anneleri, fotorğafçı Zeki Kaymaz ve Şeref Öztimur’un kayınvalideleri, Mustafa Kurumlu’nun ablası, Remziye Dönmezer vefat etmiştir.Remziye Dönmezer’in cenazesi bugün saat: 15:00’da şehir mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

30.03.2020

Akalar Mahallesi sakinlerinden Ali Dublacı’nın eşi , Yaşar, Hasan, Baki, Mehmet, Dilek, Ali, ve İsmail’in anneleri Fatma Hatice Dublacı vefat etmiştir. Fatma Hatice Dublacı’nın cenazesi bugün saat: 15:00’da şehir mezarlığına defnedilecektir.Dost ve Akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

24.03.2020

Akalar Mahallesi sakinlerinden, Remzi Atlı ve merhum Kıymet Atlı’nın oğlu; Sebahat Atlı’nın eşi; Zeki Emel Aysel’in ağabeyleri; Merhum Caner, Soner ve Baturay Atlı’nın babaları Şenol Atlı vefat etmiştir. Şenol Atlı’nın cenazesi bugün saat 15:00’de Şehir Mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

24.03.2020

Yayla Mahallesi esnaflarından merhum Bakkal Bayram Tavşan’ın eşi; Çiğdem Berke ve Figen Eryılmaz’ın anneleri; Ufuk Eryılmaz ve Erdem Berke’nin kayınvalidesi Şaziye Tavşan vefat etmiştir. Şaziye Tavşan’ın cenazesi bugün saat 12.00’de Yayla Camii’den kaldırılıp Şehir Mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

24.03.2020

Karakaş Mah. sakinlerinden Behçet Uzer’in ablası; Sevgi Topal, Cem Topla ve Alptekin Topal’ın teyzeleri Nuriye Uzer vefat etmiştir. Nuriye Uzer’in cenazesi bugün saat 15:00’te Şehir Mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

12.03.2020

Ziraat Bankasından emekli Yaşar Güneş’in eşi; belediyeden emekli Besim Kanat’ın ablası; Münevver Yılmaz, Ferit ve Levent Güneş’in anneleri Mürvet Güneş vefat etmiştir. Mürvet Güneş’in cenazesi bugün Kapan Camii’de kılınacak öğle namazının ardından Şehir Mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

11.03.2020

Merhum Mustafa Ceylan’ın eşi; Gül Demirkıran, Damla Baştürk, Figen Demir ve Murat Ceylan’ın anneleri Fethiye Ceylan vefat etmiştir. Fethiye Ceylan’ın cenazesi bugün Sultan Reyhani Camiide kılınacak ikindi namazının ardından Şehir Mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

11.03.2020

Arizbaba köyü sakinlerinden merhume Azize Büdün’ün eşi; Kadir Büdün, Kenan Büdün ve Zeynep Menteş’in babası; Kader Büdün, Cenk Menteş, Sude Menteş ve Cansu Büdün’ün dedesi Kemal Büdün vefat etmiştir. Kemal Büdün’ün cenazesi bugün Arizbaba köyünde kılınacak öğle namazının ardından köy mezarlığında defnedilecektir.

10.03.2020

Karadere köyü sakinlerinden, merhum İbrahim Erden’in oğlu; Karadere köy muhtarı Sıtkı Erden, Yılmaz, Kadir ve belediye çalışanlarından Güray Erden’in ağabeyi; Serkan Erden ve Serap Çolak’ın babası; Emine Erden’in eşi Rıfkı Erden vefat etmiştir. Rıfkı Erden’in cenazesi bugün Karadere köyünde kılınacak öğle namazının ardından köy mezarlığında defnedilecektir. Cenazeye katılmak isteyen vatandaşlarımız için saat 12.00’de Dingiloğlu Parkı önünden araç kaldırılacaktır. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.  

10.03.2020

Karahıdır Mahallesi sakinlerinden merhum Halil Okumuş’un eşi; Kırklareli esnaflarından Nezahat Münzür, Nesrin Okumuş ve Murat Okumuş’un anneleri Nebahat Okumuş vefat etmiştir. Nebahat Okumuş’un cenazesi bugün Karahıdır’da kılınacak öğle namazının ardından Karahıdır Mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

05.03.2020

Kayalı Köyü sakinlerinden Sadriye Papuda’nın eşi; Hüseyin Papuda, Nurcan Papuda ve Neriman Mandacı’nın babası; Halil Mandacı’nın kayınpederi Mehmet Papuda vefat etmiştir. Mehmet Papuda’nın cenazesi bugün Kayalı Köyünde kılınacak öğle namazının köy mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

03.03.2020

Merhum Naim Durmaz’ın eşi; Semra Soykan, Suat Durmaz, Murat Durmaz ve Merhum Serpil Tagal’ın anneleri, Diş Hekimi Tuna Soykan ve Kamil Tagal’ın kayınvalidesi Nebahat Durmaz vefat etmiştir. Nebahat Durmaz’ın cenazesi bugün Büyük Camii’de kılınacak ikindi namazının ardından Şehir Mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

02.03.2020

Cumhuriyet Mahallesi sakinlerinden Ayşe Karaman’ın eşi, Bülent Karaman, Muradiye Kaya, Oğuz Kaya’nın babası, Gürsel Yılmaz’ın eniştesi Kadir Karaman vefat etmiştir. Kadir Karaman’ın cenazesi bugün Kofçaz Ahmetler Köyünde kılınacak öğle namazının ardından köy mezarlığında defnedilecektir. Cenazeye katılmak isteyen vatandaşlarımız için Kofçaz ve Köyleri Derneği önünden saat 11.00’de araçlar kaldırılacaktır. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

26.02.2020

Pınar Mahallesi Sakinlerinden ,Sanayi Esnaflarından, Emin ve Bayram Akgüç’ün Babaları, Elhome Akgüç’ün eşi, Ezgi ve İlayda Akgüç’ün Dedeleri, OSMAN AKGÜÇ  vefat etmiştir. OSMAN AKGÜÇ’ün cenazesi bugün Ulukonak köyünde kılınacak olan ikindi namazının ardından Ulukonak mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.   

24.02.2020

Kayalı Köyü sakinlerinden Emine Balcı’nın eşi, Yücel Balcı, Zerrin Öztürk ve Dilek Korkmaz’ın babası,Recep Öztürk’ün kayınpederi; Ümmet, Hüseyin, Muammer, Zafer Balcı ve Duygu Balcı Tuna’nın amcası Hasan Balcı vefat etmiştir. Hasan Balcı’nın cenazesi bugün Kayalı Köyünde kılınacak öğle namazının ardından köy mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

24.02.2020

Kofçaz Topçular Köyü sakinlerinden Şehriban Kanaat’in eşi; Ali Kanaat, Hanife Işık, Nurettin Kanaat, Nurcan Kirez ve Ercan Kanaat’in babaları Ahmet Kanaat vefat etmiştir. Ahmet Kanaat’in cenazesi bugün Topçular Köyünde kılınacak öğle namazının ardından köy mezarlığında defnedilecektir. Cenazeye katılmak isteyen vatandaşlarımız için Kofçazlılar Derneği önünden saat 11.00’de araçlar kaldırılacaktır. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

21.02.2020

Belediyemiz çalışanlarından Tuncer Engin ve pazarcı Mahmut Engin, Ayten Göç ve Gülten Uluçay’ın anneleri Hatice Engin vefat etmiştir. Hatice Engin’in cenazesi bugün Erikler Köyü’nde kılınacak ikindi namazının ardından köy mezarlığında defnedilecektir. Cenazeye katılmak isteyen vatandaşlarımız için saat 15.00’te Bademlik Camii önünden araç kaldırılacaktır. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

 21.02.2020

Karaumur Eski Esnaflarından Merhum İbrahim TOKTAR’ ın oğlu, Fikriye TOKTAR’ ın eşi, Dilek ERDİVANLI ve Duygu AKIN’ ın babaları, İlhami ERDİVANLI ve Anıl AKIN’ ın kayınpederi, Nihal SÖNAL, Hatice DİNKLER ve Musa TOKTAR’ ın kardeşi, HACI SUAT TOKTAR vefat etmiştir.SUAT TOKTAR’ ın cenazesi bugün Büyük Camiinde kılınacak Cuma namazının ardından şehir mezarlığında defnedilecektir.Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

20.02.2020

Akalar Mahallesi sakinlerinden Ayşe ÇEKİC’ in eşi, Nufüs Müdürlüğü çalışanlarından Erol ÇEKİÇ, Hasan ÇEKİÇ ve Zeynep IŞIKSAL’ ın babaları, İl Özel İdaresinden emekli Adnan IŞIKSAL, Ziya Gökalp İlkokulu öğretmenlerinden Sevda ÇEKİÇ’ in kayınpederi, PTT’ den emekli HAKKI ÇEKİÇ vefat etmiştir.HAKKI ÇEKİÇ’ in cenazesi bugün Büyük Camiinde kılınacak öğle namazının ardından şehir mezarlığında defnedilecektir.Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

18.02.2020

 Kırklareli Esnaflarından Kaplan KAPLAN’ ın oğlu, Birol KAPLAN’ ın kardeşi, Turgay ve Serkan KAPLAN’ ın ağabeyleri MUSA KAPLAN vefat etmiştir.MUSA KAPLAN’ ın cenazesi bugün Büyük Camiinde kılınacak ikindi namazının ardından şehir mezarlığında defnedilecektir.Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

13.02.2020

Kofçaz Devletliağaç Köyü eşrafından Ahmet, Kanber, Güler ve Emel TARLACI’ nın babaları, ŞEREF GÜLER vefat etmiştir.ŞEREF GÜLER’ in cenazesi bugün öğle namazının ardından Devletliağaç Köy Mezarlığında defnedilecektir.Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

11.02.2020

 Akalar Mahallesi  sakinlerinden ,Terzi Musa Devecioğlu’nun eşi, Kemal,Tülin,Cemile ve Cenap’ın Anneleri,Tanyeli Kaya,  İlayda Gencer,Yağız ve Nisan’ın  Anneanneleri,Kutalp,Korhan ve Günışığı’nın Babaanneleri,AYŞE DEVECİOĞLU vefat etmiştir. AYŞE DEVECİOĞLU cenazesi bugün Büyük camiinde kılınacak olan  öğle namazının ardından şehir mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.    

11.02.2020

       Karakaş Mahallesi  sakinlerinden ,Mehmet Ali  Taş’ ın oğlu, Hüseyin ,Tuğba ve Gülsüm Taşın  kardeşleri,Kırklareli esnaflarından Fatih Pişkin’in yeğeni MAHMUT  TAŞ vefat etmiştir. MAHMUT TAŞ’ın cenazesi bugün Büyük camiinde kılınacak olan  öğle namazının ardından şehir mezarlığında defnedilecektir.Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.        

11.02.2020

Kırklareli esnaflarından emlakçı Refik Gümüş vefat etmiştir. Refik Gümüş’ün cenazesi bugün köyde kılınacak öğle namazının ardından Çukurpınar Köyü’nde defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

11.02.2020

Yayla Mahallesi sakinlerinden, Mehmet ve Zeynep’ in kızları Merhume Fatma SORGÜN ve Merhum Şerafettin KABA, Kezban ÇENGİ, Kardeşleri, Müzeyyen TOKMAK’ ın teyzesi, Gökay,Oskay, Ersan’ ın babaanneleri, Selahattin YAKAK’ ın annesi, ÜNZİLE ADALI vefat etmiştir.ÜNZİLE ADALI’ nın cenazesi bugün Sultan Reyhani Camiinde kılınacak öğle namazının ardından şehir mezarlığında defnedilecektir.Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

10.02.2020

İnece Beldesi sakinlerinden Merhum Mustafa ve Esma Salmaz’ın kızı, merhum Meryem Sönmez’in kardeşi, Osman ve Özlem Özer’in anneleri Ayten Kaçar ve Ayla Sönmez’in teyzesi Recebiye Salmaz vefat etmiştir. Recebiye Salmaz’ın cenazesi bugün Büyük Camii’de kılınacak ikindi namazının ardından Şehir Mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

05.02.2020

Eriklice Köyü sakinlerinden, eski Eriklice Köyü Muhtarı, Merhum Rıza Öztekin’in eşi, Ramadan Öztekin, BELGİN Usuk, Sennur Kıran, Naciye Yılmaz, Belkız ve Nazmiye Aygün’ün anneleri Ferayi ÖZTEKİN vefat etmiştir. Ferayi ÖZTEKİN’in cenazesi bugün Eriklice Köyü Camii’nde kılınacak ikindi namazının ardından Eriklice mezarlığında defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

          

05.02.2020

            Karakaş Mahallesi sakinlerinden Can TIRPANCI, Gürcan TIRPANCI, Canan ÇOŞKUN ve Nalan KALELİOĞLU’ nun babaları, Antrenör İSMAİL TIRPANCI vefat etmiştir.İSMAİL TIRPANCI’ nın cenazesi bugün Büyük Camiinde kılınacak öğle namazının ardından şehir mezarlığında defnedilecektir.Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

05.02.2020

Yayla Mahallesi sakinlerinden, Yapı Kredi Bankasından emekli
müdür Hacı Mehmet Erdin ve Hatice Erdin’in oğlu Yusuf Ziya Erdin
vefat etmiştir. Yusuf Ziya Erdin’in cenazesi bugün ilkindi namazının ardından İstanbul Şişli Camii’nden kaldırılacaktır. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

05.02.2020

Yayla Mahallesi sakinlerinden, Yapı Kredi Bankasından emekli
müdür Hacı Mehmet Erdin ve Hatice Erdin’in oğlu Yusuf Ziya Erdin
vefat etmiştir. Yusuf Ziya Erdin’in cenazesi bugün ilkindi namazının ardından İstanbul Şişli Camii’nden kaldırılacaktır. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

30.01.2020

             Yayla Mahallesi sakinlerinden, Merhum Fevzi ve merhume Zeynep ELTİMUR’ un oğlu, Seher ELTİMUR’ un eşi, Fedai ELTİMUR, Gönül ATI, Yaşariye İNCEEL, Sevil HALAÇ’ ın babaları, FEDAİ ELTİMUR vefat etmiştir.FEDAİ ELTİMUR’ un cenazesi bugün Sultan Reyhani Camiinde kılınacak öğle namazının ardından şehir mezarlığında defnedilecektir.Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

28.01.2020

Cumhuriyet Mahallesi sakinlerinden, Merhum Ahmet TAVŞAN ve Merhume Şükriye TAVŞAN’ ın oğlu, Köy Hizmetlerinden emekli Merhume Hatice TAVŞAN’ in kardeşleri, Sosyal Sigortalar Hastanesinden emekli KADİR TAVŞAN vefat etmiştir.KADİR TAVŞAN’ ın cenazesi bugün Büyük Camiinde kılınacak öğle namazının ardından şehir mezarlığında defnedilecektir.Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

24.01.2020

Asilbeyli köyü sakinlerinden Necati Zabun’un eşi, Sezai Zabun ve Nazlı Çavaş’ın yengesi Refiye Zabun vefat etmiştir. Refiye Zabun’un cenazesi bugün Asilbeyi köyünde kılınacak Cuma namazının ardından Asilbeyli köy mezarlığına defnedilecektir. Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur

 24.01.2020

Karakoç köyü sakinlerinden merhum İskender Uzun’un eşi, Karakoç köyü eski muhtarı Hüseyin Uzun, Hasibe Ülkü ve Nesrin Sağlam’ın annesi Naciye UZUN vefat etmiştir. Naciye Uzun’un cenazesi bugün Karakoç köyünde kılınacak Cuma namazının ardından Karakoç köy mezarlığına defnedilecektir.Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

23.01.2020

            Kırklareli Eşrafından, Nazlı ÖZDİN, Sevda ÇALPAN, Ayşe TOLUN ve Ferruh KILIÇ’ ın anneleri, Mustafa ÖZDİN, Ömer ÇALPAN, Aydın TOLUN’ un kayınvalidesi, HAMDİYE KILIÇ vefat etmiştir.HAMDİYE KILIÇ’ ın cenazesi bugün Büyük Camiinde kılınacak öğle namazının ardından şehir mezarlığında defnedilecektir.Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

23.01.2020

            Karakaş Mahallesi sakinlerinden Merhum Mustafa ve Merhume Ayşe İNCE’ nin oğlu, Rabiya İNCE’ in eşi, Meral,Derya,Ayşe ve Mustafa İNCE’ nin babaları, Rukiye ve Sami İNCE’ nin kardeşleri, MÜMİN İNCE vefat etmiştir.MÜMİN İNCE’ nin cenazesi bugün Büyük Camiinde kılınacak öğle namazının ardından şehir mezarlığında defnedilecektir.Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

21.01.2020

Dereköy sakinlerinden merhum Osman,Mehmet,Raşit Kıyıcı’nın kardeşleri, Kemal Gökmen’in eşi Fatma GÖKMEN vefat etmiştir. Fatma GÖKMEN’in cenazesi bugün Dereköy’de kılınacak öğle namazının ardından Dereköy’de defnedilecektir.Dost ve Akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

21.01.2020

Karahıdır Mahallesi sakinlerinden merhum Rahman Üske’nin eşi, Hasan-Hüseyin-Süleyman Üske, Gülcan Kaynak, Nurcan Kıvrak ve Neşe Kıvrak’ın anneleri, Nuri Üske’nin babaannesi Fatma Üske vefat etmiştir.Fatma Üske’nin cenazesi bugün Karahıdır Camiinde kılınacak öğle namazının ardından Karahıdır mezarlığına defnedilecektir.Dost ve Akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

21.01.2020

Karacaibrahim Mahallesi sakinlerinden, Belediyeden emekli, Merhum Ali Hiçdurmaz’ın eşi, Sevim Bilge, Hasan ve Tanzim satıştan emekli,Metin Hiçdurmaz’ın anneleri Gökay,Günay Hiçdurmaz’ın Babaanneleri, Alaaddin,Atilla ve Esin Bilge’nin Anneanneleri, Sabriye Hiçdurmaz vefat etmiştir.Sabriye Hiçdurmaz’ın cenazesi bugün Büyükcamiinde kılınacak öğle namazının ardından şehir mezarlığına defnedilecektir.Dost ve Akrabalarına üzüntü ile duyurulur.