Aramızdan Ayrılanlar

Vefat edenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dileriz.

     

23.01.2020

            Kırklareli Eşrafından, Nazlı ÖZDİN, Sevda ÇALPAN, Ayşe TOLUN ve Ferruh KILIÇ’ ın anneleri, Mustafa ÖZDİN, Ömer ÇALPAN, Aydın TOLUN’ un kayınvalidesi, HAMDİYE KILIÇ vefat etmiştir.HAMDİYE KILIÇ’ ın cenazesi bugün Büyük Camiinde kılınacak öğle namazının ardından şehir mezarlığında defnedilecektir.Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

23.01.2020

            Karakaş Mahallesi sakinlerinden Merhum Mustafa ve Merhume Ayşe İNCE’ nin oğlu, Rabiya İNCE’ in eşi, Meral,Derya,Ayşe ve Mustafa İNCE’ nin babaları, Rukiye ve Sami İNCE’ nin kardeşleri, MÜMİN İNCE vefat etmiştir.MÜMİN İNCE’ nin cenazesi bugün Büyük Camiinde kılınacak öğle namazının ardından şehir mezarlığında defnedilecektir.Dost ve akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

21.01.2020

Dereköy sakinlerinden merhum Osman,Mehmet,Raşit Kıyıcı’nın kardeşleri, Kemal Gökmen’in eşi Fatma GÖKMEN vefat etmiştir. Fatma GÖKMEN’in cenazesi bugün Dereköy’de kılınacak öğle namazının ardından Dereköy’de defnedilecektir.Dost ve Akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

21.01.2020

Karahıdır Mahallesi sakinlerinden merhum Rahman Üske’nin eşi, Hasan-Hüseyin-Süleyman Üske, Gülcan Kaynak, Nurcan Kıvrak ve Neşe Kıvrak’ın anneleri, Nuri Üske’nin babaannesi Fatma Üske vefat etmiştir.Fatma Üske’nin cenazesi bugün Karahıdır Camiinde kılınacak öğle namazının ardından Karahıdır mezarlığına defnedilecektir.Dost ve Akrabalarına üzüntü ile duyurulur.

21.01.2020

Karacaibrahim Mahallesi sakinlerinden, Belediyeden emekli, Merhum Ali Hiçdurmaz’ın eşi, Sevim Bilge, Hasan ve Tanzim satıştan emekli,Metin Hiçdurmaz’ın anneleri Gökay,Günay Hiçdurmaz’ın Babaanneleri, Alaaddin,Atilla ve Esin Bilge’nin Anneanneleri, Sabriye Hiçdurmaz vefat etmiştir.Sabriye Hiçdurmaz’ın cenazesi bugün Büyükcamiinde kılınacak öğle namazının ardından şehir mezarlığına defnedilecektir.Dost ve Akrabalarına üzüntü ile duyurulur.